محلی برای حل مسایل پیش روی معلمان

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

مجموعه کامل پیک نگاره ها

با سلام

در این پست مجموعه کامل یک نگاره ها رو تقدیم حضورتان می کنم. این مجموعه شامل 5 پیک نگاره ( مجموعا در 10 صفحه) از نگاره ی 1 تا نگاره ی 10 می باشد و به صورت یک برگ A4 برای هر دو نگاره طراحی شده است که حاوی  تمرین های متنوع و کاربردی با طراحی جذاب و به شکل سیاه و سفید می باشد.

دریافت مجموعه پیک نگاره ها

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مجید مهدی خانی

پیک نشانه ها 2

با سلام خدمت دوستان عزیز

در این پست  برای دوستانی که تمایل دارند از کاربرگ ها و پیک نشانه های فارسی که در سنوات قبل در این وبلاگ ارائه شده اند استفاده نمایند 10 عدد پیک نشانه ( نشانه ی تشدید تا نشانه ی ظا)  را به صورت سری کامل (به صورت پی دی اف) قرار دادم. به زودی این مجموعه به صورت تکی در وبلاگ نیز قرار خواهد گرفت. برای تهیه این مجموعه بر روی لینک زیر کلیک کرده و از فروشگاه وبلاگ تهیه فرمایید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مجید مهدی خانی

پیک نشانه ها

با سلام خدمت دوستان عزیز

در این پست  برای دوستانی که تمایل دارند از کاربرگ ها و پیک نشانه های فارسی که در سنوات قبل در این وبلاگ ارائه شده اند استفاده نمایند 30 عدد پیک نشانه ( نشانه ی آ تا نشانه ی خوا)  را به صورت سری کامل (به صورت پی دی اف) قرار دادم. به زودی این مجموعه به صورت تکی در وبلاگ نیز قرار خواهد گرفت. برای تهیه این مجموعه بر روی لینک زیر کلیک کرده و از فروشگاه وبلاگ تهیه فرمایید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مجید مهدی خانی

توضیحات مدیر وبلاگ

با سلام خدمت همکاران عزیز و گرامی

با توجه به پایان سال تحصیلی لازم دیدم توضیحاتی رو پیرامون فعالیت های وبلاگ دبستان نمونه خدمت بزرگواران عرض نمایم.

اول اینکه مجموعه ی پیک نشانه ها که شامل تمامی نشانه ها می باشد در حال حاضر قفل می باشد و سعی میکنم تا اواسط ماه مبارک رمضان تمام این مجموعه را در قالب یک پست در اختیار همکاران گرامی قرار دهم.

همچنین پیک دنیای ریاضی و سایر پیک ها نیز به همین شکل و از همین طریق در اختیارتان قرار خواهد گرفت...

دوم اینکه با توجه به مشغله ی این روزها و خستگی روزهای پایانی شاید خیلی فرصت به روز رسانی وبلاگ را تا پایان ماه مبارک رمضان نداشته باشم به همین خاطر از شما عزیزان تقاضا دارم از طریق کانال دبستان نمونه و تلگرام با بنده در ارتباط باشید.


آدرس کانال به آدرس زیر تغییر کرده است : 

https://telegram.me/dabestanenemone 


در صورت بروز مشکل در عضویت در کانال می توانید با شماره تلگرام

09216478639

ارتباط برقرار نمایید...

با تشکر - مجید مهدی خانی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مجید مهدی خانی